Jaka Perkusja Elektroniczna na Początek - Poradnik
(dawniej zwane też perkusjami elektrycznymi) otworzyły nowy rozdział w historii wystukiwania rytmu. Początkowo traktowane były jako ciekawostka, w tej chwili zajmują coraz poważniejszą pozycję w perkusyjnym „must have”.  Zestawy elektroniczne dały nam możliwość cichego, bezstresowego ćwiczenia w domu, bez niebezpieczeństwa zepsucia stosunków rodzinnych i sąsiedzkich. Wraz z rozwojem e-perkusji otworzyły się nowe perspektywy dla bębniarzy poszukujących nowoczesnego, niepowtarzalnego brzmienia.

 

Wachlarz zestawów elektronicznych rozciąga się od perkusji do ćwiczeń domowych, aż po zawodowe potwory będące idealnym wręcz rozwiązaniem w studiach nagraniowych, zbliżające się w odczuciu gry do akustycznych instrumentów.

 

Ważnymi aspektami w przypadku wyboru zestawu elektronicznego dla siebie będą taki elementy jak ilość stref, czyli jak wiele próbek możemy aktywować przy użyciu jednego pada, ich konstrukcję (pady rozróżniamy na siateczkowe,gumowe lub silikonowe) oraz możliwości oferowane przed moduł będący sercem każdej perkusji elektronicznej.

 

W naszej ofercie znajdziecie zestawy elektroniczne, oraz pojedyncze komponenty producentów takich jak Roland Yamaha, Alesis. Jeśli szukasz zestawu odpowiedniego dla siebie, skontaktuj się z nami zaproponujemy zestaw będący odpowiedzią na Twoje potrzeby.

 

Nie wiesz jaki zestaw wybrać? Napisz do nas lub zadzwoń

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel