Marka Roland to jeden z pionierów i najbardziej poważanych producentów perkusji elektronicznych. V-drums jest marką samą w sobie i dla wielu perkusistów synonimem i jedynym sensownym wyborem E-drums.  


Roland V-Drums


Producent zasłużył sobie na świetną opinię oferują zestawy znakomicie wykonane, naszpikowane technologią która w największym stopniu przypominać ma grę na zestawie akustycznym. Świetna reakcja padów połączona z niezwykle realistycznymi brzmieniami to dla wielu przepis na sukces.


Na ofertę V-drums Rolanda składają się zestawy perkusyjne oparte na 6 podstawowych modułach perkusyjnych (od nich biorą się początkowe nazwy modeli):Roladn TD50 module


Nowy król V-drums. Roland TD50 to bezapelacyjnie najbardziej zaawansowane urządzenie stosowane w elektronicznych zestawach perkusyjnych. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko i nie widać na horyzoncie pretendenta do przejęcia tytułu najbardziej zaawansowanej perkusji elektronicznej na świecie.

Roland TD25 module


TD25 Rolanda to już maszyna stosowana przez zawodowców. Bogaty w opcje moduł, z bardzo intuicyjnym interfacem, naszpikowany najlepszą technologią producenta. Oparte na nim zestawy TD25K, oraz TD25KV (ten ostatni posiada bardziej zaawansowane pady tomów, oraz dodatkowy pad talerzowy) to świetnie wykonane maszyny do pracy dla zarabiających na grze bębniarzy.
Roland TD17 zastąpiło przez wiele lat produkowany model TD11. Oparty na silniku z modelu Roland TD50 moduł podniósł poprzeczkę bardzo wysoko. Naturalne brzmienia, niedostępny do tej pory dla tego przedziału realizm słuchowy i mechaniczny. Siateczkowe rozwiązania w modelach KV i KVX z ogromnym 12" padem werbla to to czego potrzebowali bębniarze. Znakomicie zastępuje zestaw akustycznych.


Roland TD4 module
Moduł TD4 jest prawdopodobnie najpopularniejszym urządzeniem tego typu. Bardzo często wykorzystywany to tworzenia hybryd, jest sercem zestawu Roland TD4KP. Czytelny wyświetlacz ułatwia nawigowanie, treningowe funkcje bardzo przydają się muzykom rozpoczynającym przygodę z bębnieniem.


Roland TD1 module


Roland TD1 - moduł występujący w podstawowych modelach z oferty producenta. Zestawy TD1K, TD1KV (siateczkowy pad werbla), oraz TD1KPX (wszystkie pady siateczkowe, oraz realistyczny pad stopy) to perkusje elektroniczne dla początkujących, czerpiące garściami z doświadczenia swoich topowych braci. świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z grą na perkusji dla naszych milusińskich.Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel