Perkusje DW (pełna nazwa firmy to Drum Workshop) stały się na przestrzeni ostatnich lat synonimem w pełni zawodowych zestawów perkusyjnych o niesłychanie wysokiej jakości zarówno brzmienia jak i wykonania. Stosunkowo młoda marka w swojej ofercie posiada trzy serie bębnów, wszystkie klasyfikowane jako w pełni zawodowe:

 

DW Design – Seria najbardziej przystępna cenowo (oczywiście jak przystało na zawodowy sprzęt nie jest tania) o klasycznych dla perkusji DW klonowych korpusach w których poszczególne warstwy sklejki ułożone zostały w systemie HVLT. Seria DW Design jako jedyna produkowana jest poza terytorium Stanów Zjednoczonych.

 

DW Performance – Produkowany w całości w USA klonowy zestaw. Bardziej przystępną niż w przypadku topowego collectorsa cenę zawdzięczamy seryjnej produkcji w Predefiniowanych (z góry ustalonych przez producenta) rozmiarach, oraz mniejszej niż w przypadku zupełnych customów liczbie dostępnych wykończeń.

 

DW Collectors – Dla wielu perkusistów synonim „Custom Made” czyli perkusji wykonywanych na zamówienie. Niewielu jednak wie, że oprócz rozmiarów bębnów, oraz wykończenia wizytówką DW Collectorsów jest możliwość wybrania rodzaju drewna użytego do budowy korpusu, a nawet jego grubości, oraz ułożenia poszczególnych warstw sklejki. Od ogromu możliwości może rozboleć głowa, ale świadomy swoich oczekiwań muzyk zamówić może zestaw dopasowany dokładnie do Swoich potrzeb.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel